خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای گرم یا سرد ؟ کدام مناسب تر است ؟

وقتی حرف از خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای به میان میاید ، قیمت لوله گلخانه ای و همچنین کیفیت آن بسیار مهم میشود و سوالی که پیش میاید این است که قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای کدام کارخانه مناسبتر از همه جا است و میتوانیم از کدام فروشگاه این لوله را خرید نماییم . لوله های گالوانیزه گلخانه ای به دلیل شرایط خاصی که دارند باید از مقاومت بسیار زیادی بهره گیری کنند و این شرایط خاص به علت دمای گلخانه و همچنین رطوبت موجود در فضای گلخانه است . انواع لوله گالوانیزه گلخانه که که برای ساخت گلخانه Greenhouse استفاده میشود به چند دسته لوله گلخانه ای ساوه ، لوله گلخانه ای سپنتا ، لوله گلخانه ای آبکاری سرد و لوله گلخانه ای آبکاری گرم است . این لوله های فولادی آبکاری شده در عمر مفید و کیفیت روکش آنها بسیار متفاوت اند . طبیعتا گالوانیزه گرم بسیار مقاوم تر از گالوانیزه سرد است و این به علت شرایط دمایی آنهاست .

لوله گالوانیزه ساوه و لوله گالوانیزه سپنتا ، با آبکاری گرم تولید میشوند . این به این معناست که گالوانیزه گرم در دمای بسیار بالای 300 درجه سانتی گراد آبکاری شده و روی بری و قلع بری میشود . لوله ساوه ، عمر مفید بسیار بالایی در شرایط گلخانه دارد . بیش از 25 تا 30 سال عمر میکند و برای استفاده لوله گالوانیزه جهت ساخت گلخانه بسیار مناسب است .

لوله گالوانیزه سرد نیز که آبکاری سرد آن کاملا در شرایط دمایی کم و عادی صورت میپذیرد و قیمت لوله گالوانیزه سرد نیز از لوله های گرم گالوانیزه مناسب تر است . طبیعتا روکش روی zinc گالوانیزه سرد عمر مفید بسیاری ندارد و نهایتا 5 سال عمر میکند . با این حال برای گلخانه ها بسیار از این نوع لوله گالوانیزه گلخانه ای استفاده میگردد و میتوان آن را جزو انتخاب در خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای به شمار برد . جهت اطلاع از لیست قیمت انواع لوله گالوانیزه گلخانه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناسان گنجینه سازه تماس حاصل فرمایید .

Incoming search terms:

  • قیمت لوله pvc مخصوص گلخانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *