لوله پوش فیت نیک بسپار یزد

برای اطلاع از کیفیت و دریافت قیمت لوله و اتصالات پوشفیت نیک بسپار یزد و خرید و ارسال با شماره های زیر تماس بگیرید :

صادقی 1351 508 912 98+

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

506 38 666 21 98+

لوله پوشفیت نیک بسپار یزد قیمت خرید فروش

لوله پوش فیت نیک بسپار

لوله پوش فیت نیک بسپار ، یکی از بهترین برندهای پوش فیت سمی سایلنت در ایران است . نیک بسپار ، برند تولید محصولات لوله پوشفیت و اتصالات پوش فیت نیک بسپار است .

گروه نیک بسپار سال 1380 هجری شمسی در ناحیه صنعتی ولیعصر در زمینی به مساحت 25000 متر مربع ، با تکیه بر تجربه کافی، دانش فنی بالا ، تلاش مضاعف و همت بسیار آغاز به کار نموده است . مجموعه تولیدکننده لوله پوش فیت نیک بسپار و اتصالات پوشفیت بی صدا سایلنت نیک بسپار با اندیشه نو و با هدف ارتقا مصالح مصرفی در صنعت ساختمان سازی ، لوله و اتصالات پوش فیت نیک بسپار فاضلابی ساختمان و حرکت در مسیر پیشرفت جهانی اقدام به تولید انواع لوله و اتصالات پلیمری پوش فیت سایلنت مطابق با استاندارد بین المللی جهت مصرف در صنعت ساختمان و آب و فاضلاب کرده است.

گروه نیک بسپار یزد www.nikbaspar.com در کوتاهترین زمان با بهره گیری از نیروی متخصص و مدرنترین ماشین آلات روز که از شرکت های معتبر جهانی همچون، کراس مافای آلمان با جدید ترین تکنولوژی اکسترودر و شرکت سیکا ایتالیا خریداری شده در سال 1382 موفق به تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی سیستم پوش فیت و همچنین لوله و اتصالات پلی پروپیلن برای مصارف آب سرد و گرم و آشامیدنی گردیده است . پس از مطالعات گسترده در واحد تحقیق و توسعه نیک بسپار یزد برای اولین بار در جهان لوله های تلفیقی هفت لایه جهت مصارف آب سرد و گرم و سیستمهای گرمایشی و لوله های آنتی باکتریال ثبت اختراع گردید . همچنین لوله و اتصالات فاضلابی سیستم پوش فیت دو لایه (سمی سایلنت) و سه لایه ضد صدا (سوپر سایلنت) برای اولین بار به بازار ایران عرضه گردید . در شرکت نیک بسپار ، لوله پوش فیت دو لایه و لوله پوش فیت سه لایه ، علاوه بر آن اتصالات پوش فیت دو لایه و اتصالات پوش فیت سه لایه تولید و عرضه به بازار آهن آلان و لوله و اتصالات ایران و جهان میگردد .

بهره گیری از بهترین ماشین آلات، نیروی متخصص، و همچنین مواد اولیه با کیفیت، تولیدات این شرکت را قابل عرضه و رقابت در بازار بین المللی نگهداشته است.

در حال حاضر گروه نیک بسپار یزد شامل شرکتهای نیک بسپار یزد – پایا بسپاریزد – مارینا پلاستیک و همچنین پترو پالایش نیک یزد میباشد.

Incoming search terms:

  • لوله پوش فیت language:fa

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *