قیمت فروش تفلون مایع آدالوک

تفلون مایع آدالوک ، یک نوار تفلون مایع ترکیه ای است که توسط شرکت ادالوک ترکیه Adalock تولید و در بورس فروش لوله و اتصالات تهران عرضه میگردد . تفلون مایع ادالوک جایگزین بسیار مناسبی برای نوار تفلون هاست و میتوان آن را یک تکنولوژی جدید به حساب آورد . در واقع به وسیله تفلون مایع میتوان هر لوازم تاسیساتی و شیرآلات ساختمانی را آب بندی نمود و این عمل به سادگی انجام خواهد پذیرفت .

تفلون مایع ادالوک ترکیه در بسته بندی های 50 میلی لیتری و 100 میلی لیتری تولید و عرضه میگردد که به رنگ آبی و زرد موجود هستند . تفلون مایع سیم ایتالیا از بهترین انواع نوار تفلون خمیری در بازار بوده و هم رده های آن نیز تفلون فورس ترکیه ، تفلون مایع tos ، تفلون مایع loxeal ، تفلون مایع ایتاپ ایتالیایی و حتی تفلون مایع چفلون چفتلون شایان را میتوان نام برد .

جهت خرید تفلون مایع و اطلاع از قیمت تفلون مایع ادالوک با کارشناسان فروش مرکز پخش عمده لوله و اتصالات گنجینه سازه تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک

از این تفلون خمیری مایع میتوان برای آب بندی انواع لوله و اتصالات گالوانیزه استفاده نمود به طوری که تنها کافیست برای آب بندی هر گونه شیرآلات نظیر شیر پیسوار یا مهره ماسوره گالوانیزه آن را در چند دنده ی اول به تفلون ادالوک آغشته کرده و ببندید . کمی صبر کنید تا در میان رزوه ها تفلون مایع خشک شده و کاملا آب بندی گردد . این امر در تاسیسات و لوله کشی آب ساختمان به کار شما تسریع میبخشد و میتوانید تنها با استفاده از یک تفلون مایع 50 میلی گرمی به اندازه 50 حلقه نوار تفلون دنا ، تهران یا سیتکو شیرآلات پروژه ی ساختمانی خود را آب بندی نمایید .

ضمن این که انواع لوله گالوانیزه گلخانه ای ، لوله گالوانیزه ساوه و لوله گالوانیزه سپنتا را نیز میتوان با استفاده از تفلون مایع برای دو سر آن آب بندی کامل نمود اما از معایب غیر قابل انکار این محصول شگفت انگیز این است که نمیتوان لوله مانیسمان رده 40 ، رده 20 ، رده 80 و انواع لوله جوشی بدون درز را به همراه تفلون مایع آب بندی کرد و حتما باید از دستگاه جوشکاری بسیار قوی برای این کار استفاده گردد .

Incoming search terms:

  • تفلون مایع tos
  • نوار آلتن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *