اتصالات گالوانیزه برزیلی چند بار فشار تحمل میکنند ؟

اتصالات گالوانیزه برزیلی ، از درجه یک ترین و مرغوب ترین اتصالات دنده ای رزوه ای گالوانیزه در سطح بین الملل به شمار میرود و این محصولات منحصر به فرد فراز و نشیب های بسیار زیادی تا رسیدن به این مرحله از از کیفیت را طی کرده است . گالوانیزه توپی ، در کمپانی ای شروع به ساخته شدن کرد که اوایل تولید موتور مرسدس بنز را بر عهده داشت و آلیاژ منحصر به فرد این اتصالات دنده ای نیز از پوسته موتور خودرو تشکیل شده است . جنس اتصالات گالوانیزه توپی ، ساخته ی چدن بسیار مقاوم میباشد و میزان باری که این برند خوب زیر فشار تحمل میکند حداقل 20 بار فشار است !

توپی برزیل Tupy Brazil از انواع مدلهای مختلف اتصالات گالوانیزه تولید گشته است تا در جهت لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان به بهترین نحو بتوان نقشه لوله و اتصالات را در آورده و پیاده سازی نمود .

از انواع اتصالات برزیلی میتوان به زانویی برزیلی ، مهره ماسوره توپی برزیلی ، سراهی توپی برزیل ، بوشن توپی برزیلی ، مغزی گالوانیزه توپی ، چپقی توپی برزیلی و … انواع دیگر اشاره نمود که همگی از یک ترکیب در تولید و از یک کیفیت برخوردارند .

برندهای دیگری نیز در رقابت با اتصالات برزیلی شروع به فعالیت کرده اند که نمایندگی فروش و پخش این برندها ، سایت اینترنتی لوازم تاسیساتی یعنی گنجینه سازه است . از جمله این برندهای معتبر میتوان به اتصالات گالوانیزه مک و یا اتصالات گالوانیزه جورج فیشر اشاره نمود . اگر چه اتصالات گالوانیزه سیتکو و اتصالات گالوانیزه چینی نمیتوانند با برندهای مطرح بازار آهن آلات و لوازم تاسیساتی رقابت کند و یا حتی در لوازم موتورخانه استفاده نمیگردند اما اتصالات چینی نیز مورد مصرف بسیار زیادی دارند که میتوانید از ما لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برند مدنظر خود را استعلام نمایید .

توپی برزیل اکثر گواهینامه های کیفیت بین المللی را داراست همانند UL آمریکا ، گواهینامه ABNT ، گواهینامه BUREAU VERITAS آرژانتین و اغلب دیگر استاندارد جهانی محصولات چدنی .

همچنین به تازگی ، وارد کننده اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی TUPY لیست قیمت جدیدی از محصولات این شرکت در روز چهاردهم فروردین امسال سال 97 ارائه نموده است که به صورت مفصل میتوانید این لیست قیمت جدید گالوانیزه برزیلی را از سایت www.GalvaPipe.com مشاهده نمایید یا با کارشناسان گنجینه سازه تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت و یا پیش فاکتور مدنظر شما را صادر نمایند شماره های تماس ما به شرح زیر هستند :

صادقی 51 13 508 0912

فرخی 294 51 51 0912

506 38 666 021

197 48 666 021

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *