بهترین اتصالات گالوانیزه در بازار تهران کدام اند

بورس لوله و اتصالات گالوانیزه در تهران ، فروشگاه اینترنتی گنجینه سازه امروز به بررسی انواع برندهای اتصالات دنده ای گالوانیزه در بازار ایران میپردازد . به طور معمول اتصالات گالوانیزه دنده ای از ریخته گری تا آبکاری نیاز به رعایت کردن اصول خاص خود دارد که باید هر کدام را به خوبی بررسی نمود تا بهترین مارک گالوانیزه برای پروژه تاسیساتی ساختمانی ما مشهود گردد . اتصالات گالوانیزه از سایز 1/2 اینچ معمولا تا سایز 6 اینچ موجود دارد و برند های مختلفی در جهان کارخانه تولید عمده این نوع لوازم انتقال آب لوله کشی ساختمان را دارند . از جمله این ها میتوان به برندهای زیر اشاره نمود :

  • اتصالات گالوانیزه جورج فیشر ساخت کشور سوئیس
  • اتصالات گالوانیزه مک ساخت درجه یک چین
  • اتصالات گالوانیزه برزیلی ساخت کمپانی توپی از کشور برزیل
  • اتصالات گالوانیزه چینی
  • اتصالات گالوانیزه سیتکو

اما از میان این 5 برند که بازار ایران را قبضه کرده اند کدام به لحاظ کیفی از دیگری برتری دارد و میتوان به توان و تحمل آن اعتماد نمود . به بررسی هر یک میپردازیم .

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر جزو اتصالات فشار قوی دنده ای محسوب میشود با توجه به این که سنگین تر از گالوانیزه برزیلی تولید میشود و ریخته گری بسیار براق و مناسبی دارد . آبکاری گرم این اتصالات گالوانیزه بسیار مرغوب بوده و جزو برترین های گالوانیزه دنده ای محسوب میشود .

اتصالات گالوانیزه مک ، به مک کره یا مک درجه یک چینی معروف است و ریخته گری مناسبی دارد . اتصالات مک کیفیت مقبول و مورد تاییدی دارد و تاییدیه های بین المللی تاسیساتی را نیز دارا میباشد که میتوان از اتصالات مک دو مدل یاد کرد . اتصالات گالوانیزه مک و اتصالات گالوانیزه سیاه مک ، نام تجاری این محصول Mech میباشد و در رقابت سومین گزینه از نظر کیفی محسوب میشود .

و اما برسیم به بهترین اتصالات گالوانیزه دنده ای ، این محصول چیزی نیست جز اتصالات گالوانیزه برزیلی که با دارا بودن انواع استاندارد های بین المللی و گواهینامه های رسمی سازمان های تایید لوله و اتصالات تاسیساتی ، نامی پر آوازه در میان انواع گالوانیزه برای خود به ارمغان آورده است . اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در جنس گالوانیزه و اتصالات سیاه فشار قوی تولید میشوند که در فروش لوازم موتورخانه مصرف زیادی دارند . بوشن گالوانیزه ، زانو گالوانیزه و سراهی گالوانیزه برزیلی از پر مصرف ترین آیتم های لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *